Požár rodinného domu

Dne 19.  12.  2017 jsme byli svoláni k  výjezdu v  00:30 hodin. Po  upřesnění místa události prostřednictvím radiostanice jsme vyjeli do  sousedního okresu Teplice, do  obce Krupka, kde došlo k  požáru nového rodinného domu. Po  příjezdu na  místo události naší jednotkou se nacházelo v místě zásahu několik jednotek z  teplického okresu, které prováděly hasební práce na hořícím domě, jenž byl zcela zachvácen plameny. Naše jednotka byla využita po  domluvě s  velitelem zásahu jako záloha na místě, kdyby došlo k dalšímu šíření požáru. Po další domluvě a momentální situaci na  místě události, kdy bylo jisté, že požár je lokalizován a  síly a  prostředky budou dostačující, jsme se vrátili ve  2:15  hod. zpět do naší hasičské zbrojnice. Na  místě této události zasahovalo 8 jednotek (HZS ze stanice Teplice, HZS Ústí nad Labem a  JSDHO Krupka-Bohosudov, Krupka-Unčín, Proboštov, Sobědruhy, Srbice a Chlumec).

Články

Cvičení - První pomoc

Dne 17. 12. 2017 se členové jednotky zúčastnili zdravotnického cvičení se zdravotnickým spolkem Medic. Naši členové byli se cvičením velmi spokojeni, a proto jsme se domluvili se spolkem Medic na další spolupráci, zejména školení našich členů ve zdravotnické první pomoci.
Celý článek

Reinshardtsgrimma 17.9.2011

Dne 17.9. 2011 jsme přijali  pozvání našich německých kolegů a kamarádů a navštívili je v jejich obci Reinshardtsgrimma. Obec leží nedaleko města Drážďan.Na jaře tohoto roku byli na přátelské návštěvě u nás oni, proto jsme také milerádi přijali jejich pozvání. Po ranním přivítání v jejich...
Celý článek

Zahájení Plamene 8.10.2011

Dne 8.10. 2011  se uskutečnila u Chlumeckého rybníka dětská soutěž „Zahájení Plamene“. Sešly se zde kolektivy  mladých hasičů okresu Ústí nad Labem, aby zde branným závodem zahájily hru Plamen pro rok 2011-2012.      Rada mládeže se usnesla při plánování akcí na...
Celý článek

Zásahy 2010 srpen

Dne 12.08.2010 v 18:45 hod. jsme byli svoláni k výjezdu. Jednalo se o zaplavení části obce Libouchec, způsobené silným přívalovým deštěm, který zasáhl náš okres Ústí nad Labem i okres Děčín. Dobrovolné a profesionální jednotky hasičů zasahovaly od obce Petrovice, Tisá, Libouchec, Jílové u...
Celý článek

Z bloku dobrovolných hasičů

Dne 20. 7. 2010 v 16,45 hod. člen Sboru dobrovolných hasičů Chlumec František Svoboda, svolal jednotku k výjezdu, protože si všiml, že na poli před obcí Žandov hoří a doutná válcovitý balík slámy. Po oznámení této události operačnímu středisku prostřednictvím radiostanice, jsme vyjeli na místo, kde...
Celý článek